Day: д.м.г

Производи по Нарачка

Природна козметика по нарачка: 1. Павловиќева маст по оригинален рецепт без конзерванси и парфеми за секојдневна нега на бебиња. 2. Павловиќева маст за иритирана и воспалена бебешка кожа со додатоци на природни масла и екстракти. 3. Балсам за изгореници. 4. Масти за различни типови на дерматитити по традиционални рецепти. 5. Анти акни лосион на природна […]

Прочитај повеќе