Продажба!

Балсам за Подочници

ден450.00

 

Состав: Масло од дива ружа, масло од смиљ, бадемово масло, пчелин восок, алое вера гел, глицерол, мед, ружина вода, витамин Ц, Е и К.

Тежина:  30 мл.

Се препорачува да се нанесува навечер на чисто лице во пределот околу очите. Ја намалува колорацијата  и натеченоста под  очите. Не предизвикува иритација, тоа е природен балсам и е препорачлив за лица постари од 20 години.