Продажба!

Дневен Крем со Невен и Алое

Original price was: ден500.00.Current price is: ден450.00.

 

Состав: Бадемово масло, маслиново масло, масло од дива ружа, масло од невен, цетацеум, бел восок, стеарин, мед, алое вера гел, дестилирана вода, А, Ц и Е витамини.

Тежина:  50 мл.

Самиот состав зборува за неговиот квалитет и својства. Се препорачува за индивидуи на возраст од над 20 год. Се нанесува на чисто лице секое утро.