Продажба!

Антирид Крем

ден490.00

 

Состав: Mасло од дива ружа, масло од смиљ, масло од гоџи, масло од гавез, масло од невен, масло од морков, ланолин, цетацеум, холестерол, алое вера гел, дестилирана вода, А, Ц, Е витамини и пантенол.

Тежина:  30 мл.

Антирид кремот се препорачува за употреба на лица над 30 години кои веќе почнале да ги забележуваат првите знаци на стареење на кожата. Антиридот се нанесува навечер на чисто лице, а посебно околу пределот на очите. Се препорачува да се употребува на претходно истонизирано лице со лифтинг тоникот.