Дневен Крем со Невен и Пантенол

ден400.00

 

Состав: Ланолин, цетацеум, холестерол, пантенол, масло од невен, дестилирана вода и А витамин.

Тежина:  50 мл.

Природна дневен крем подобен за секоја возраст, а особено лица со сува и осетлива кожа. Се нанесува двапати дневно на чисто лице.