Продажба!

Ноќен Крем Против Стареење

ден490.00

 

Состав: Mасло од дива ружа, масло од смиљ, масло од гоџи, масло од гавез, масло од невен, масло од морков, ланолин, цетацеум, холестерол, алое вера гел, дестилирана вода, А, Ц, Е витамини и пантенол.

Тежина:  50 мл.

Се препорачува за индивидуи на возраст од над 25 години. Се нанесува навечер на чисто лице кое претходно е тонизирано со лифтинг тоник.