Продажба!

Анти-Дерматит Сапун

ден240.00

 

Состав: маслиново масло, животинска маст, кокосово масло, рицинусово масло, масло од невен, алое гел, екстракт од тиква.

Тежина:  70 гр.+/- 5%

Се препорачува за секојдневно миење на кожа со дерматитис. Го намалува црвенилото, делува антибактериски и ја смирува воспалената и иритирана кожа.