Дневен Крем со Пантенол

ден370.00

 

Состав: Ланолин, цетацеум, холестерол, пантенол, дестилирана вода и А витамин.

Тежина:  50 мл.

Дневен крем подобен за секоја возраст, а особено лица со сува и осетлива кожа. Се нанесува двапати дневно на чисто лице и ја храни и хидрира кожата.