Продажба!

Крема Против Стрии

ден490.00

 

Состав: Mасло од смиљ, масло од дива ружа, масло од невен, пчелин восок, кокосово масло, глицерол, мед, ружина вода, пантенол, екстакт од бршлен, етерично масло од лаванда и рузмарин, А, Е, и Ц витамин, дестилирана вода.

Тежина:  100 мл.

Се користи двапати дневно  и постепено стриите избледуваат и исчезнуваат.